Aktualności i oferty

Winny wieczór z oliwą i muzyką

Winny wieczór z oliwą i muzyką

19.04.24 start wieczoru godz: 19:00

Serdecznie zapraszamy już 19 kwietnia na wieczorne spotkanie z winem.

Bilet wstępu 80 zł za osobę.

W cenie biletu będą mogli Państwo skosztować pięciu polskich win z zaprzyjaźnionej Winnicy Dwórzno, jednej z największych winnic w Polsce, mieszczącej się zaledwie 40 km od Warszawy. Całą degustację przeprowadzą właściciele winnicy Oskar i Wiktor Gowin.

Drugą degustacją będą oliwy prosto z polskiego gaju w Grecji, właściciel Tymoteusz osobiście opowie wam o swojej oliwnej przygodzie.

Trzecią kulinarną prezentacją będzie prezentacja rzemieślniczych wędlin regionalnych.

Wieczór umili Wam Dj- Irek który do godz: 1:00 zaprezentuje swoje muzyczne pomysły.

W cenie również przystawka dla każdego w formie rozmaitych serów i foccacia do oliwy.

Woda w karafkach jest bez limitu.

Dodatkowo stworzyliśmy dla Was kartę menu specjalnie zorganizowaną pod wino w atrakcyjnych cenach.

Wina oraz oliwy będą dostępne do kupienia u właścicieli.

A na koniec niespodzianka…właściciele Winnicy Dwórzno zaprezentują Gościom wino które leżakowało ponad 18 miesiecy w wodach Bałtyku!

Chcesz zarezerwować miejsca dla siebie lub Twojej grupy – Zadzwoń ☎ (+48) 726-211-123 lub napisz 📩 restauracja@winnicanawrot.pl 

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.