Pokoje

Komfort, relaks i spokój…

Przygotowaliśmy dla Państwa 12 niezwykle klimatycznych i komfortowych pokoi. Każdy z nich jest gustownie urządzony i przygotowany na pobyt naszych Gości. Do części pokoi przynależy duży taras z widokiem na zatokę. Tu można poczuć błogi spokój i doznać wspaniałego relaksu, jaki daje urok otoczenia budynku. Wygodny fotel, wspaniała książka i wyborne wino. Tak właśnie najczęściej nasi goście spędzają tu miłe chwile.

Kochamy zwierzęta jednakże z uwagi na liczne alergie wśród naszych Gości udostępniamy jeden pokój na pobyt z ulubieńcem. Zapytaj 
o dostępność.

Pokój DBL (2 osobowy)

Przestronne i komfortowe pokoje z łóżkiem małżeńskim 
i możliwością rozdzielenia. W każdym pokoju znajduje się kabina prysznicowa, zestaw kosmetyków, ręczniki oraz woda.
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w restauracji z widokiem.

Wi-fi

TV

Parking

Ręczniki

Pokój DBL (3 osobowy)​

Przestronne i komfortowe pokoje z łóżkiem małżeńskim i możliwością rozdzielenia. Dodatkowe łóżko z wygodnym materacem dla jednej osoby. W każdym pokoju znajduje się kabina prysznicowa, zestaw kosmetyków, ręczniki oraz woda. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w restauracji z widokiem.

Wi-fi

TV

Parking

Ręczniki

Pokój 4 osobowy​

Przestronny i komfortowy pokój z dwoma łóżkami małżeńskimi z możliwością rozdzielenia na cztery osobne. W pokoju znajduje się kabina prysznicowa, zestaw kosmetyków, ręczniki oraz woda. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w restauracji z widokiem.

Wi-fi

TV

Parking

Ręczniki

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.