Wesela

Wesele nad morzem…

Ślub z widokiem na zatokę…

Twoje marzenie o tym wyjątkowym dniu, jest na wyciągnięcie ręki. My wiemy jak ważny jest dla Ciebie każdy szczegół, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Winnica Nawrot to jedno z niewielu miejsc, które posiada tak duże możliwości na organizację ślubu w plenerze. Wspaniały widok na całą zatokę, pięknie zaaranżowany ogród w romantycznym stylu, świece i ciepło wnętrza restauracji tworzą idealny klimat w ten wyjątkowy dzień, jakim z pewnością dla każdej panny młodej jest wesele.

Nasz zespół ma duże doświadczenie w tematyce ślubnej. Posiadamy wiele kontaktów do profesjonalistów takich jak florystka, fryzjer, wizażystka, fotograf, zespół, Dj, barman-drink bar i nie tylko…
Współpracujemy z najlepszymi, bo chcemy być najlepsi. Nasza obsługa jest kompleksowa i na najwyższym poziomie. Decydując się na wesele w Winnicy, zaoszczędzicie cenny czas a większość istotnych kwestii możecie powierzyć właśnie nam.

Organizujemy przyjęcia do 130 osób przy klasycznym ustawieniu oraz przy stołach okrągłych. Do Państwa dyspozycji oddajemy duży taras z którego można podziwiać panoramę na zatokę Gdańską. Jesteśmy w stanie sprostać każdej realizacji, więc jeśli szukacie oryginalnego miejsca, to właśnie my.

Jeśli marzysz o wyjątkowym weselu, jesteśmy dla Ciebie.

Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy. Ponieważ każde wesele jest inne, wszelkie szczegóły i koszty ustalamy podczas niezobowiązującego spotkania, na którym będziemy mogli przedstawić wszystkie nasze możliwości oraz ofertę spersonalizowaną.

Ustawienie stołów

W zależności od Państwa zapotrzebowania, jesteśmy w stanie zaaranżować salę na więcej, bądź mniej osób, w różnym ustawieniu.

Prostokątne ustawienie

stołów

do 130 osób

Okrągłe ustawienie

stołów

do 100 osób

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.