Rezerwacja

Zaplanuj swój pobyt

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją miejsca w Winnicy Nawrot, prosimy o wypełnienie formularza – należy podać swoje dane osobowe, wybrać odpowiedni termin i zostawić wiadomość dotyczącą ilości osób i pokojów. Po sprawdzeniu dostępności pokoi w wybranym przez Państwa terminie, skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Państwa dane będą przez nas chronione i w żadnym wypadku nie będą ujawniane stronom trzecim. Informacje na temat przetwarzania Państwa informacji i prawa do sprzeciwu można znaleźć w polityce prywatności.

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.