Imprezy okolicznościowe

Ważna chwila w Waszym życiu?

Obsługa takich wydarzeń to dla nas zaszczyt. Spędźcie z nami te wyjątkowe chwile, a my przygotujemy ofertę zaplanowaną w najmniejszym szczególe. Każdą okoliczność traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem. Jesteśmy otwarci na propozycje, słuchamy sugestii naszych gości i potrafimy sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Empatia, wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm osób zajmujących się organizacją imprez, budują zaufanie wśród Gości z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

Chrzciny

Urodziny

Bankiety

Komunie

Rocznice

Plenerowe eventy

Jubileusze

Spotkania

Imprezy firmowe

Zaufało nam już wielu. Obsługiwaliśmy eventy takie jak Baltic Independent Festival w Mechelinkach, gdzie zaszczyciło nas wiele znanych postaci ze świata filmu i nie tylko.

Jesteśmy współorganizatorami cyklicznej imprezy Ryba i wino organizowanej z ramienia gminy Puck oraz Kosakowo.

Zapraszamy serdecznie,
przyjdź i poczuj ten klimat.

Ustawienie stołów

W zależności od Państwa zapotrzebowania, jesteśmy w stanie zaaranżować salę na więcej, bądź mniej osób, w różnym ustawieniu.

Prostokątne ustawienie

stołów

do 130 osób

Okrągłe ustawienie

stołów

do 100 osób

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.