Winnica Nawrot

Winnica Nawrot

Miejsce pełne pasji, dobrego jedzenia, pięknych widoków oraz wspaniałego wina. Jak wynika z nazwy, Winnica Nawrot jest przepełniona winem oraz architekturą z nim związanym. Winnica Nawrot to miejsce na dobry początek dnia, rodzinny obiad, spotkanie przy kawie czy romantyczną kolację we dwojga.

Podstawowe informacje o Nas

WINNICA NAWROT jest to klimatyczne, rodzinne miejsce pełne urokliwych widoków. Dominującym motywem wnętrza jest drewno. Idealnie komponuje się z meblami oraz eksponatami winnymi okalającymi tutejszą przestrzeń. Wykończone szlachetnymi, naturalnymi materiałami wnętrze odzwierciedla prostotę, szczerość i szacunek do natury. Całość projektu charakteryzuje ogromna dbałość o detale – widoczna zarówno w serwowanych daniach, obsłudze, jak i w sposobie wykończenia mebli oraz doborze wyposażenia. Ciekawym elementem wystroju jest duże przeszklone akwarium.

Pomieszczenia oraz położenie Winncy Nawrot

Winnica Nawrot oferuje Państwu pierwsze Prywatne Muzeum Wina, dużą salę bankietową, piękny taras, z którego zobaczymy całą panoramę Zatoki Gdańskiej z widokiem na Półwysep Helski, pokoje gościnne, pyszne jedzenie oraz profesjonalną kadrę dbającą o Państwa prywatność i potrzeby. Winnica położona jest na szczycie klifu w Mechelinkach – malowniczej wsi kaszubskiej w województwie pomorskim.

Miasteczko Mechelinki

Mechelinki są przystanią rybacką przepełnioną kutrami rybackimi i łodziami. Znajdziemy tu również targ rybny, na którym codziennie można kupić świeżo złowione ryby, piękną piaszczystą plaże oraz molo, z którego podziwiać można nasz obiekt. Pomysł na to wspaniałe miejsce powstał w głowach właścicieli – koneserów wina, którzy chcą przekazać Państwu jak najwięcej posiadanej wiedzy na ten temat.

Nasza chluba

Nasze muzeum wina opiewa mnóstwem książek i ciekawostek o tym szlachetnym trunku. Znajduje się w niej imponująca kolekcja win oraz zabytków z nim związanych. W piwniczce znajdziemy chwilę spokoju oraz ukojenia. Jest to neutralne oraz intymne miejsce, które pozwoli nam na spotkania na najwyższym poziomie. Serwis, diabeł tkwi w szczegółach – Nasi kucharze oraz kelnerzy zadbają o Państwa dobry nastrój. Potrawy przyrządzane od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty oraz doskonale dobrane wino zaspokoją Państwa podniebienia.

Winnica Nawrot to miejsce na dobry początek dnia, rodzinny obiad, spotkanie przy kawie czy romantyczną kolację we dwojga.

“życie jest za krótkie, by pić kiepskie wino” (Johann Wolfgang von Goethe)