O nas

Winnica Nawrot

to miejsce, w którym każdy może znaleźć odpowiednią przestrzeń dla siebie, korzystając z walorów restauracji, pensjonatu oraz muzeum. Nasza oferta skierowana jest dla rodzin, które szukają nietypowego i uroczego miejsca na organizacje uroczystości rodzinnych.

Realizujemy pobyty dla firm, które w niebanalny sposób chcą spędzić miło czas na spotkaniu biznesowym. Jedyny taki widok na zatokę, umożliwia jedyny w swoim rodzaju ślub w plenerze.

Winnica to wspaniałe miejsce na początek dnia, spotkanie przy kawie czy romantyczną kolację.

Z nami poczujesz, że czas na chwile staje w miejscu…

Z miłości do pasji powstało muzeum wina gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat polskich korzeni i historii winiarstwa.

Winnica Nawrot w liczbach

12 komfortowo 
wykończonych pokoi

muzeum do 50 osób

restauracja nad morzem
do 140 osób

przestrzeń outdoor 
na imprezy plenerowe
 do 300 osób

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.