Aktualności i oferty

Grill Party - Przywitaj Lato w Winnicy Nawrot!

Grill Party – Przywitaj Lato w Winnicy Nawrot!

☀️ 🎶 Grill Party – Przywitaj Lato w Winnicy Nawrot! 🎶 ☀️
 
Przywitajcie lato w niezapomniany sposób na naszym tarasie z widokiem na morze! 🌊 ☀️
 
📅 Data: 22 czerwca 2024 (sobota)
🕒 Godzina: 13:00 – 24:00
 
🎧 Na tarasie naszej restauracji dwóch utalentowanych DJ-ów – Dj Venturi oraz Dj Kaniasty zagrają energetyczne sety muzyki house, które wprawią Was w letni nastrój.
 
🍴 Nasz szef kuchni przygotuje wyśmienite dania z grilla, które idealnie komponują się z letnim klimatem. Każdy znajdzie coś dla siebie! 🍗 🍆
 
🍹 Na miejscu dostępny będzie również drink bar oraz prosecco van, abyście mogli delektować się swoimi ulubionymi napojami.
 
📌 Nie zwlekajcie, rezerwujcie stoliki już teraz, aby wspólnie przywitać lato w Winnicy Nawrot!
 
📞 Rezerwacje: 726-211-123 / restauracja@winnicanawrot.pl
 
Wstęp bezpłatny. Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem prosimy o rezerwację stolików 📞
 
Widzimy się 22 czerwca! 🌅 ✨
 
🌅 Nasza lokalizacja na nadmorskim klifie zapewnia spektakularny widok na morze, tworząc idealne tło do relaksu jak i zabawy…
 

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.