Aktualności i oferty

Winny Wieczór w Winnicy Nawrot

Winny Wieczór w Winnicy Nawrot

W programie degustacja win z zaprzyjaźnionej Winnicy Zakrzewo, której właściciele przyjadą specjalnie do nas by opowiedzieć o swoich wyjątkowych winach i nie tylko.
 
Wstęp płatny 80 zł od osoby – w cenie uczestnictwo w degustacji win oraz serów jak i pyszna Facaccia z oliwami smakowymi. Woda / kawa / herbata bez limitu.
 
W dniu wydarzenia będzie również czynna nasza restauracja, a szef kuchni przygotuje na tę okazję specjalne menu.
 
Będzie też możliwość zakupu regionalnych przetworów od lokalnych dostawców.
 
A to wszystko przy muzyce na żywo 🎼
 
🗓 Zapraszamy 18.11.2023 od godziny 18:00 do 22:00.
 
Rezerwacja miejsc: Zadzwoń ☎ 883-359-516 lub napisz 📧 anna.bartold@winnicanawrot.pl

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.