Aktualności i oferty

Winnica Nawrot – przestrzeń wolna od COVID 19

Dlaczego właśnie my?

Zobacz czym się wyróżniamy i dlaczego u nas jest bezpiecznie. Nasz pensjonat to kameralny mini raj dla turysty w obecnym czasie. Spełniamy wszystkie wymogi, gwarantujące bezpieczeństwo, ponieważ posiadamy tylko 12 pokoi oraz bardzo dużą przestrzeń zewnętrzną, która gwarantuje bezpieczny pobyt, z pięknym widokiem na zatokę. Tak więc możecie się Państwo cieszyć wolnością na naszym terenie, bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz. Przestrzeń zewnętrzna do Państwa dyspozycji to około 3000 tyś m².

Aby zachować bezpieczeństwo podczas Państwa pobytu wdrażamy następujące procedury:

 1. Pracownicy używają maseczek ochronnych oraz rękawiczek z zachowaniem bezpiecznych odległości.
 2. Posiadamy tylko 12 pokoi z jednostronną drogą komunikacji, wejście jedna stroną, wyjście drugą.
 3. Płyny do dezynfekcji rąk dostępne przy wejściu, w recepcji i w toaletach ogólnodostępnych.
 4. Pomiar temperatury ciała przed zameldowaniem.
 5. Dezynfekcja wszystkich miejsc narażonych na dotyk: klamek, przycisków, poręczy, blatu recepcji, terminali itp. przynajmniej raz na godzinę.
 6. Zachowanie bezpiecznej odległości na przynajmniej 2 m. Zaznaczone są punkty bezpiecznej odległości przy meldowaniu Gości.
 7. Informowanie Gości o aktualnych ograniczeniach i wszelkich innych zmianach w usługach zwyczajowo dostępnych.
 8. W sytuacji jeśli podczas check-in, Gość wykazuje objawy COVID-19 takie jak: gorączka, kaszel itp. Gość nie może skorzystać z pobytu a zadatek jest bezzwrotny. Jeśli Gość podczas pobytu zdiagnozuje u siebie jakiekolwiek objawy choroby powinien niezwłocznie skontaktować się z właściwymi, lokalnymi służbami medycznymi, poinformować właściciela obiektu oraz postać w izolacji ograniczając kontakt z personelem lub innymi gośćmi (jeśli nie jest możliwe bezpieczne opuszczenie hotelu).
 9. Po każdym zakończonym pobycie, dokładnie dezynfekujemy pokoje zwracając uwagę na zagłówki, lampki nocne, piloty, włączniki, klamki.
 10. Podczas pobytu Gościa ręczniki, pościel na zmianę i inne wyposażenie co 4 dni.
 11. Ze względu na dużą powierzchnię restauracji, odległość między stolikami w restauracji wynosi 2m lub więcej. Jest to bezpieczna odległość w której goście oraz klienci mogą przebywać.
 12. Ze stołów są usunięte wszelkie produkty do samoobsługi: przyprawniki, cukiernice itp. Dostępne na życzenie.
 13. Tymczasowo śniadania serwowane są w formie lunch boxu na wynos bądź w postaci „room service”.

Czekamy na Was

Zespół Winnica Nawrot

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.