Przyjęcia

Przyjęcia

Przyjęcia okolicznościowe w Winnicy Nawrot organizowane są z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Każdorazowa impreza okolicznościowa jest dla nas wyzwaniem, dbamy o to by przyjęcia odbywały się na najwyższym poziomie. Każde przyjęcie jest przygotowywane indywidualnie i z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów.

Winnica Nawrot jest idealnym miejscem na spotkanie w gronie najbliższych, zorganizowanie rodzinnego obiadu, romantycznej kolacji we dwoje, wesela, chrzcin, urodzin lub innej ważnej dla Was uroczystości, przyjęcia okolicznościowego.

Wszystkie organizowane u nas przyjęcia są dla nas ważnym i niepowtarzalnym wydarzeniem, w które angazujemy całe nasze serce.

Podczas, gdy planują Państwo przyjęcia z różnych okazji, niezwykle ważna jest pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dlatego każdą ofertę przygotujemy indywidualnie, dostosowując ją do oczekiwań Gości. Służymy dobrą radą przy ustaleniu menu oraz przystrojeniu sali na każdą okoliczność, a więc dzięki nam zaoszczędzą Państwo swój czas i zyskają możliwość skupienia się na tym, co w dniu przyjęcia jest najważniejsze.

Posiadamy sale główną dla 110 osób, oraz Piwniczkę Wina, która jest idealna na mniejsze przyjęcia, do 35-40 osób, w której panuje intymna atmosfera.

Organizujemy:
  Wesela

  Chrzciny

  Urodziny

  Komunie

  Jubileusze

  Obiady rodzinne

  Integracje oraz szkolenia firmowe

  Wigilie zakladowe
   

Gwarantujemy, że w stu procentach spełnimy Państwa oczekiwania!