Restauracja

Restauracja

W tym miejscu tradycja, nowoczesność i elegancja łączą się w jedność, tworząc idealną całość. Pachnące zioła, starannie dobrane wina oraz sezonowe produkty- to wszystko znajdziecie w Winnicy Nawrot. Każdego dnia dba nas szef kuchni o to, aby nasi goście opuszczali progi Winnicy Nawrot, nasyceni i w pełni usatysfakcjonowani.

Sala restauracyjna

Winnica Nawrot posiada wyjątkowy wystrój. W tym miejscu tradycja, nowoczesność i elegancja łączą się w jedność, tworząc idealną całość.

Nasze autorskie świeże dania

W naszej restauracji będziecie mogli Państwo rozkoszować się znakomitym świeżym smakiem potraw kuchni z ryb morskich, sałatek oraz profesjonalnie skomponowanych dań kuchni opartej na aromacie wina.

Winnica to najlepsze wina i świeże posiłki

Jako Winnica mamy do zaoferowania starannie wyselekcjonowane wina do każdego posiłku. W naszej piwniczce wina leżakują wyroby – oczywiście wina – z renomowanych winnic z całego świata, które dzięki wykwalifikowanym kelnerom zostaną idealnie dopasowanie do wybranych przez Państwa dań.
Naszą domeną jest świeżość i lekkość, a posiłki przygotowywane są ze świeżych sezonowych produktów z dodatkiem wina oraz pachnących ziół. Piękny widok z klifu na Zatokę Gdańską jest czymś, co wyróżnia nas spośród innych restauracji w tym rejonie.
Śniadanie przy wschodzie słońca, obiad uwieńczony pysznym deserem i filiżanką aromatycznej kawy w pełnym słońcu lub romantyczna kolacja we dwoje, przy lampce wina podczas zachwycających zachodów i Wy, na naszym tarasie wśród świeżo posadzonych ziół wokół, gdzie te wszystkie zjawiska będą w zasięgu Waszych rąk!

Przyjdź.
Posmakuj.
Zakochaj się.
Wróć.