Aktualności i oferty

Winne Wieczory – cykl spotkań w Winnicy Nawrot #2

Kolejne spotkanie z cyklu Winne Wieczory w Winnicy Nawrot.

Tym razem zapraszamy 19 listopda o godzinie 18.00 na degustacje win z Winnicą Hiki!Winnica prowadzona jest przez Katarzynę i Władysława Hiki z Bytomia Odrzańskiego koło Zielonej Góry.
Nieduża, około 1,3ha wielkości winnica powstała w 2006 roku i jest obsadzona głównie w winorośla Vitis Vinofera w tym Riesling i Gewuerztraminer, Cabernet i Pinot Noir.
Jakośc win tej ostatniej winorośli jest tak wspaniała że Pana Władysława okrzyknieto Królem Polskiego Pinot Noir. Dowodzą tego też otrzymane dyplomy uznania na polskich degustacjach i pokazach.

*** Dodatkowa atrakcja: Degustacji win towarzyszyć będą kozie sery z ekologicznej serowarni Malinowy Chruśniak! ***

*** Dodatkowa atrakcja: Ekologiczny olej rzepakowy zimnotłoczony, o intensywnym żółtym kolorze, rozlewany do butelek bez filtracji i sedymentacji z Gospodarstwa Podole Wielkie z Główczyc koło jeziora Łebskiego. Prawdziwa bomba zdrowotna! ***

Podczas degustacji bedzie możliwośc zakupu win i rozmowy z winiarzami.

Wszystko to w rewelacyjnej cenie 75 zł/ os.
Ilość miejsc ograniczona.Bilet wejścia można nabyć pod numerem telefonu: 883-359-516

Do zobaczenia!

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.