Aktualności i oferty

Ślub zimą – Dlaczego nie?! Niesamowita i jedyna taka oferta specjalna „Love is in the air”

– 20 % rabatu na menu i aż 30 % na pokoje

Można mówić wiele rzeczy o weselach w porze zimowej i powoływać na wiele argumentów za i przeciw, ale po rozmowie z ekspertami skupiamy się nad tym dlaczego warto i łamiemy stereotypy.
Po pierwsze pogoda. Marzymy o ślubie w pełnym słońcu i bez deszczu, jednak nie ma gwarancji, że nie będzie padało, bo lato w Polsce jest kapryśne. Upalne i duszne dni również nie sprzyjają organizacji ślubu oraz wesela, tak więc w naszym klimacie każdy dzień może przynieść rozczarowanie, na co nikt z nas nie ma wpływu.

Ślub zimą dla romantyków
Zima z pewnością jest dla odważnych, jednakże ta pora roku może stworzyć niesamowity klimat już od pierwszego wejrzenia. To właśnie za sprawą szybkiego zmroku. Wyobraźmy sobie, że już od samego wejścia salę otacza niesamowity klimat świateł oraz blasku świec. Atmosfera jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przenosi Gości w magiczny świat Waszej bajki.

Plenerowe śluby również nie musza się odbywać tylko w sezonie letnim. Cóż jest piękniejszego od drogi do Pana Młodego, która usłana jest szeregiem lampionów, świec i rozświetlających girland w miejscu zaślubin? A gdyby tak spadł jeszcze śnieg? Przepiękna sceneria i zdjęcia z aurą zimową w tle.

Dziś wiele par straciło możliwość organizacji ślubów w wymarzonym terminie i wiemy już jak sytuacja może zaskoczyć nas wszystkich, dlatego jeśli się kochacie i marzycie o wspaniałym miejscu na ślub, wybierzcie Winnice i naszą ofertę „Love is in the air”. Niech czas nie ma znaczenia, niech liczy się miłość i chęć bycia razem, na dobre i na złe.

Na co możecie liczyć decydując się na ślub w okresie zimowym w Winnicy
• Większy wybór terminów, szybsza organizacja i dostępność pozostałych usług typu fotograf, zespół, Dj itd.
• Możliwość wzięcia ślubu w plenerze w przepięknej scenerii blasku świec
• Możliwość nietypowej organizacji ślubu w muzeum wina
• Klimatyczny nastrój ze względu na zimową porę oraz szybszy zmrok
• Aż 20 % zniżki na ofertę weselną – menu i aż 30 % na pokoje.
• Pakiet startowy – 10 butelek wina do obiadu gratis
Oferta dotyczy okresu Listopad – Marzec 2020 i 2021 przy wyborze menu w cenie 260 zł i minimum 70 osobach.

*Oferta nie do tyczy okresu Świątecznego, oraz wcześniej podpisanych umów.

Wartość projektu:

322 064,47 zł

Dofinansowanie:

228 037,54 zł

Planowany efekt:

Podniesienie jakości usług dostosowując się do najnowszych wytycznych, oraz przepisów stanowiących o bezpieczeństwie przebywających Gości na terenie obiektu. Zapewnienie Gościom profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzacyjnych. Powiększenie powierzchni muzeum ze 120 m2 na ok 200 m2, zwiększając zatem możliwość przyjmowania większej liczy gości. Wdrożenie nowych rozwiązań. Rozwój firmy i utrzymanie stanowisk pracy w oparciu o stabilność działalności obiektu. Stworzenie bezpiecznej i przekonującej oferty względem konkurencji. Podniesienie konkurencyjności i w efekcie zwiększenie liczby klientów i przychodów. Możliwość dalszego prowadzenia działalności z zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii covid 19 . Propagowanie polskiej historii.